- Obchodzimy dziś uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, a z okazji Dnia Papieskiego po Mszach prowadzona jest ogólnopolska zbiórka na edukację zdolnej młodzieży.
- W holu dolnego kościoła odbywa się dziś kiermasz wypieków. Ofiary składane przy okazji rozprowadzania ciast przeznaczone są na cele statutowe naszego stowarzyszenia PAX.
- Każdego dnia miesiąca zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o 17:15.
- Spotkanie Rodziców dzieci komunijnych z przedstawicielami pracowni krawieckiej w poniedziałek o 19:00 w kościele.
- We wtorek w święto św. Łukasza o 18:00 wraz Rodziną Radia Maryja zapraszamy na Mszę w intencji Ojczyzny.
- W środę wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszki.
- Potrzebujący odzieży mogą zgłaszać się w każdą środę od 16:00 do siedziby stowarzyszenia PAX w tylnej części kościoła przy ul. Wyszyńskiego.
- W czwartek wspomnienie św. Jana Kantego.
- Na nabożeństwo do Miłosierdzia i Mszę zapraszamy w piątek o 15:00.
- W sobotę wspomnienie św. Jana Pawła II.
- Dziękujemy za ofiary składane dziś na tacę, które przeznaczone są na inwestycje prowadzone w naszym kościele.
- Dziś w punkcie z dewocjonaliami w przedsionku kościoła można nabyć świece z okapnikami, stroiki nagrobne, książki i inne artykuły. W tygodniu punkt czynny jest przez dwa kwadranse od 7:30 i od 16:45.
- Trwają zapisy na planowaną w naszej kaplicy całodobową adorację. Osoby chętne by raz w tygodniu pełnić godzinny dyżur przed Najświętszym Sakramentem prosimy o pobranie karty zgłoszeniowej ze stolika pod chórem. Zachęcamy do zapisów szczególnie na nocne godziny czuwania.
- Zbliża się listopadowy czas nawiedzania grobów. W Uroczystość Wszystkich Świętych zapraszamy na procesję z modlitwą za zmarłych organizowaną na obu lubińskich cmentarzach o 15:00. Msze w naszym kościele celebrowane będą w porządku niedzielnym (nie będzie jedynie Eucharystii o 16:00)
- Według Urzędu Skarbowego na terenie naszej parafii mieszka 13654 osób. Podsumowując tegoroczne liczenie wiernych informujemy, że w niedzielnej Eucharystii wzięło udział 14,76% parafian (2015 osób). Komunię Świętą przyjęło 878 osób, co stanowi 6,43% wszystkich zamieszkujących teren naszej parafii i 43,57% z obecnych na Eucharystii.
- W zakrystii dostępna jest już księga intencji na rok 2023.
XXIX Niedziela w ciągu roku- 16.10.2022