- W tym tygodniu w liturgii wspominamy: poniedziałek – Narodzenia NMP, sobota – św. Jana Chryzostoma.
- Przeżywamy XXII Niedzielę Zwykłą. Po Eucharystii o godzinie 9.00 zapraszamy na zmianę tajemnic różańcowych a na Mszy Świętej o godz. 11.00 pobłogosławimy przybory szkolne uczniom rozpoczynającym nowy rok szkolny.
- Cieszymy się obecnością przedstawicieli fundacji Adoremus te Christe, którzy poprzez swoje świadectwo pragną przybliżyć nam wartość adoracji Najświętszego Sakramentu i zachęcić nas do podjęcia adoracji 24 godziny na dobę. Każdy z nas już dzisiaj może zadeklarować jedną godzinę modlitwy wypełniając formularz umieszczony pod chórem.
- Dzisiaj po Eucharystii o godz. 16.00 odbędzie się pierwsze spotkanie kandydatów do bierzmowania. Zapraszamy uczniów klas 6, 7 i 8. Kandydaci z klas 6 przychodzą na spotkanie
z rodzicami lub z jednym z nich. - Zapraszamy dzisiaj na modlitwę nieszporami o godz. 17.15 w Kaplicy Adoracji.
- Rozpoczynamy także przygotowanie do przyjęcia I Komunii Świętej. Bardzo prosimy
o wypełnienie formularza zgłoszeniowego umieszczonego po chórem. Wypełniony formularz rodzice lub opiekunowie przynoszą na spotkanie organizacyjne które odbędzie się 18 września (czwartek) o godz. 16.30. Z racji jednej godziny katechezy tygodniowo w szkole, będą prowadzone dodatkowe katechezy dla dzieci i rodziców. Szczegółowy harmonogram podamy
w późniejszym czasie. - W drugi wtorek miesiąca zapraszamy do modlitwy przez wstawiennictwo św. Maksymiliana
o godz. 18.00. Bezpośrednio po Eucharystii odbędzie się spotkanie Wspólnoty Zawierzenia
w Kaplicy Niepokalanej. - W czwartek zapraszamy na spotkanie Rady Duszpasterskiej o 19.00 na plebanii.
- Zapraszamy do modlitwy przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej w sobotę
(13 września). O godz. 19.00 rozpocznie się Eucharystia potem odbędzie się procesja z figurą Matki Bożej i modlitwa różańcowa. Tego dnia nie będzie Mszy Świętej o godz. 18.00. - Organizujemy wyjazd na pielgrzymkę Żywego Różańca do Krzeszowa – 4 października (sobota). Koszt wyjazdu to 50 zł. Zapisy w zakrystii.
- W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Teresa BŁAŻAŁEK.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 7 WRZEŚNIA 2025

