- W tym tygodniu w liturgii wspominamy: poniedziałek – Matki Bożej Bolesnej,
wtorek – św. Korneliusza i Cypriana, czwartek – św. Stanisława Kostki, sobota – św. Andrzeja Kim Teagona. - Przeżywamy XXIV Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o godz. 17.15 w Kaplicy Adoracji.
- Zachęcamy wszystkich do współtworzenia Kaplicy Wieczystej Adoracji w naszym Sanktuarium. Możemy zadeklarować jedną dowolną godzinę adoracji Najświętszego Sakramentu poprzez wypełnienie formularza który znajduje się po chórem.
- We wtorek zapraszamy na modlitwę różańcową z Rodziną Radia Maryja o godz. 17.15
w Kaplicy Adoracji. O godz. 18.00 będzie sprawowana Eucharystia w intencji Ojczyzny. - Spotkanie organizacyjne rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędzie się 18 września (czwartek) o godz. 16.30. Na spotkanie przynosimy wypełnione formularze zgłoszeniowe.
- Msza Święta z Koronką do Bożego Miłosierdzia będzie w piątek o godz. 15.00.
- Nauki przed udzieleniem Sakramentu Chrztu Świętego odbędą się w sobotę o godz. 19.00.
- W następną niedzielę naszymi ofiarami złożonymi na tacę wspieramy inwestycje w parafii.
Ostatnio udało się na wyremontować salę św. Dominika która jest nad zakrystią. Ponadto możemy podziwiać nową rzeźbę Ducha Świętego zamontowanego nad chrzcielnicą oraz wizerunek Chrystusa ukrzyżowanego w przedsionku Kościoła. - Już dzisiaj zapraszamy na uwielbienie prowadzone przez wspólnotę Nazaret – 23 września (wtorek). Zapraszamy najpierw na Eucharystię o godz. 18.00 a potem modlitwę uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem.
- Zarząd Koła Sybiraków zaprasza na obchody Święta Sybiraka – 17 września (środa)
o godz. 12.00 na Starym Cmentarzu. Msza Święta w intencji Sybiraków odbędzie się w Kościele Matki Bożej Częstochowskiej o godz. 18.00. - Zapraszamy na bezpłatne badania parametrów stanu zdrowia – 22 września (poniedziałek)
o godz. 9.30 i 12.00 w Auli św. Franciszka (wejście od ul. Orlej). - Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Św. Dominika Savio w Lubinie zaprasza absolwentów
na zjazd z okazji Jubileuszu 25-lecia istnienia. Zjazd odbędzie się 27 września o godz. 16.00
w parafii św. Jana Bosko - W minionym tygodniu odszedł do wieczności: Jerzy SAŁATA
- Organizujemy wyjazd na pielgrzymkę Żywego Różańca do Krzeszowa – 4 października (sobota). Koszt wyjazdu to 50 zł. Zapisy w zakrystii.
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14 WRZEŚNIA

