XXXII Niedziela w ciągu roku- 06.11.2022

  • Rozpoczęliśmy czas szczególnej pamięci o zmarłych. Po wieczornych Mszach zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego. Porządek nabożeństw zaplanowanych do czwartku 24.11 podany jest w gablocie. Karty wypominkowe przygotowane do wypełnienia można wziąć ze stolika pod chórem lub z zakrystii, a wypisane z imionami zmarłych można składać na tacę lub do urny przy zakrystii.
  • W poniedziałek wieczorem Msza zbiorowa za zmarłych.
  • We wtorek o 18:00 zapraszamy na nabożeństwo za przyczyną św. Maksymiliana.
  • W środę święto poświecenia Bazyliki Laterańskiej.
  • Spotkanie dla Rodziców dzieci komunijnych w środę o 17:00 w sali teatralnej (wejście od ul. Orlej). Wykład poprowadzi specjalista poradni rodzinnej- Edyta Krześniak.
  • W piątek Narodowe Święto Niepodległości. Msze w naszym kościele o 7:00, 12:00 i 18:00. Zapraszamy także na uroczystości miejskie- szczegóły na plakacie.
  • W listopadzie punkt z dewocjonaliami w przedsionku kościoła czynny jest od poniedziałku do piątku od 7:30 i od 17:30.
  • Zgłoszenia na planowaną w naszej kaplicy całodobową adorację dostępne są na stoliku po chórem.
  • Kandydaci do bierzmowania, którzy nie mają jeszcze kart obecności na listopad, mogą je odebrać w zakrystii.
  • W minioną niedzielę na budowę kościoła na Ustroniu zebraliśmy 12 660. W imieniu ks. Proboszcza z parafii św. Barbary serdecznie dziękujemy.
     

DOBRE SŁOWO


GALERIA


MSZE ŚWIĘTE

w tygodniu:

 7:00*
9.00*
18:00

sobota:

9:00
18:00

niedziela:

7:00
9:00
  11:00**
12:30
16:00
18:00

*w kaplicy Maryi Niepokalanej
(dolna kondygnacja świątyni)

**dla rodzin z dziećmi


KANCELARIA PARAFIALNA

Zapraszamy w
poniedziałek 16:00-17:00,
we wtorek 8.00-9.00,
w piątek 16:00-17:00
.

Sprawy pogrzebów można zgłaszać w zakrystii codziennie zaraz po zakończeniu Mszy wieczornej.