XXIX Niedziela w ciągu roku- 16.10.2022

 • Obchodzimy dziś uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, a z okazji Dnia Papieskiego po Mszach prowadzona jest ogólnopolska zbiórka na edukację zdolnej młodzieży.
 • W holu dolnego kościoła odbywa się dziś kiermasz wypieków. Ofiary składane przy okazji rozprowadzania ciast przeznaczone są na cele statutowe naszego stowarzyszenia PAX.
 • Każdego dnia miesiąca zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o 17:15.
 • Spotkanie Rodziców dzieci komunijnych z przedstawicielami pracowni krawieckiej w poniedziałek o 19:00 w kościele.
 • We wtorek w święto św. Łukasza o 18:00 wraz Rodziną Radia Maryja zapraszamy na Mszę w intencji Ojczyzny.
 • W środę wspomnienie bł. Jerzego Popiełuszki.
 • Potrzebujący odzieży mogą zgłaszać się w każdą środę od 16:00 do siedziby stowarzyszenia PAX w tylnej części kościoła przy ul. Wyszyńskiego.
 • W czwartek wspomnienie św. Jana Kantego.
 • Na nabożeństwo do Miłosierdzia i Mszę zapraszamy w piątek o 15:00.
 • W sobotę wspomnienie św. Jana Pawła II.
 • Dziękujemy za ofiary składane dziś na tacę, które przeznaczone są na inwestycje prowadzone w naszym kościele.
 • Dziś w punkcie z dewocjonaliami w przedsionku kościoła można nabyć świece z okapnikami, stroiki nagrobne, książki i inne artykuły. W tygodniu punkt czynny jest przez dwa kwadranse od 7:30 i od 16:45.
 • Trwają zapisy na planowaną w naszej kaplicy całodobową adorację. Osoby chętne by raz w tygodniu pełnić godzinny dyżur przed Najświętszym Sakramentem prosimy o pobranie karty zgłoszeniowej ze stolika pod chórem. Zachęcamy do zapisów szczególnie na nocne godziny czuwania.
 • Zbliża się listopadowy czas nawiedzania grobów. W Uroczystość Wszystkich Świętych zapraszamy na procesję z modlitwą za zmarłych organizowaną na obu lubińskich cmentarzach o 15:00. Msze w naszym kościele celebrowane będą w porządku niedzielnym (nie będzie jedynie Eucharystii o 16:00)
 • Według Urzędu Skarbowego na terenie naszej parafii mieszka 13654 osób. Podsumowując tegoroczne liczenie wiernych informujemy, że w niedzielnej Eucharystii wzięło udział 14,76% parafian (2015 osób). Komunię Świętą przyjęło 878 osób, co stanowi 6,43% wszystkich zamieszkujących teren naszej parafii i 43,57% z obecnych na Eucharystii.
 • W zakrystii dostępna jest już księga intencji na rok 2023.

DOBRE SŁOWO


GALERIA


MSZE ŚWIĘTE

w tygodniu:

 7:00*
9.00*
18:00

sobota:

9:00
18:00

niedziela:

7:00
9:00
  11:00**
12:30
16:00
18:00

*w kaplicy Maryi Niepokalanej
(dolna kondygnacja świątyni)

**dla rodzin z dziećmi


KANCELARIA PARAFIALNA

Zapraszamy w
poniedziałek 16:00-17:00,
we wtorek 8.00-9.00,
w piątek 16:00-17:00
.

Sprawy pogrzebów można zgłaszać w zakrystii codziennie zaraz po zakończeniu Mszy wieczornej.