XII Niedziela w ciągu roku- 19.06.2022

 • Przypominamy o obchodach 35-lecia istnienia naszego parafialnego chóru. Na jubileuszowy koncert zapraszamy do kościoła na 19:00.
 • Dziękujemy za ofiary składane na tace przeznaczone na inwestycje prowadzone w naszej świątyni. Dzięki Waszemu wsparciu w tym tygodniu zostanie zamontowane nowe tabernakulum i kamienny element ściennego ołtarza.
 • Przed nami ostatni tydzień przygotowań do zawierzenia życia Bogu według traktatu św. Ludwika. Zapraszamy codziennie po Mszy wieczornej.
 • W poniedziałek w naszym kościele rozpoczynają się spotkania przygotowującego do festiwalu „Wniebodęte!”. Prosimy nie parkować pojazdów na placu przed kościołem, gdzie gromadzić się będzie młodzież uczestnicząca w warsztatach muzycznych.
 • We wtorek wraz z Rodziną Radia Maryja na 18:00 zapraszamy na Mszę w intencji Ojczyzny.
 • W środę przypada kolejna rocznica przyjęcia święceń kapłańskich ks. Prałata Wiesława. Na Mszy wieczornej będziemy modlić się w intencji Jubilata.
 • Nabożeństwa do Serca Jezusa do czwartku włącznie przeżywać będziemy wraz procesją eucharystyczną wokół kościoła o 17:30.
 • W Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela (czwartek) wieczorną Mszę uświetni akompaniament Narodowej Orkiestry Dętej i obecność uczestników warsztatów muzycznych.
 • W Uroczystość Najświętszego Serca Jezusa (piątek) na Mszy o 15:30 dziękować będziemy za mijający rok szkolny. W uroczystej Eucharystii wezmą udział uczestnicy warsztatów diecezjalnego Spotkania Młodych.
 • Koncert finałowy festiwalu „Wniebodęte” w piątek o 19:00 na lubińskich błoniach.
 • W sobotę o 16:00 w dolnej kondygnacji naszej świątyni zostanie erygowana kaplica Niepokalanego Poczęcia NMP (szczególnej patronki św. Maksymiliana) Tego dnia Biskup Legnicki poświęci tam nowy kamienny ołtarz z relikwiami św. Jana Pawła II- patrona młodzieży.  Transmisja z tego wydarzenia będzie dostępna na stronach parafii i diecezji. Po zakończonych uroczystościach wszystkich uczestników Eucharystii zapraszamy do wspólnego grillowania na placu kościelnym przy garażach.
 • W ramach zmian personalnych dokonywanych w diecezji i zgodnie z decyzją Biskupa Legnickiego przypominamy, że ks. Mateusz Maleńczuk od 27 czerwca podejmie obowiązki wikariusza w katedrze legnickiej. Dziękczynienie za dar Jego trzyletniej posługi w naszej parafii odbędzie się w niedzielę 26.06 na Mszy o 12:30.
 • Za tydzień 26.06 uczniowie klas VI i VII składają w kościele indeksy obecności. Następne karty dla przygotowujących się do bierzmowania będzie można pobrać we wrześniu.

DOBRE SŁOWO


GALERIA


MSZE ŚWIĘTE

w tygodniu:

 7:00*
9.00*
18:00

sobota:

9:00
18:00

niedziela:

7:00
9:00
  11:00**
12:30
16:00
18:00

*w kaplicy Maryi Niepokalanej
(dolna kondygnacja świątyni)

**dla rodzin z dziećmi


KANCELARIA PARAFIALNA

Zapraszamy w
poniedziałek 16:00-17:00,
we wtorek 8.00-9.00,
w piątek 16:00-17:00
.

Sprawy pogrzebów można zgłaszać w zakrystii codziennie zaraz po zakończeniu Mszy wieczornej.